KIM JESTEŚMY
Jesteśmy małżeństwem polsko-angielskim z ponad 25-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Prowadzimy kursy językowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w małych grupach oraz indywidualnie.

JAK UCZYMY
Lekcje prowadzone są wyłącznie w języku angielskim. Dzieci znakomicie radzą sobie w środowisku obcojęzycznym i sytuacja ta sprzyja przełamywaniu barier językowych już na pierwszych etapach nauki.
Doskonalimy kompetencje językowe ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności komunikacji i swobodnej wypowiedzi. Wypowiadanie się w języku angielskim jest podstawą naszych zajęć od początku nauki. Nasi uczniowie już na etapie szkoły podstawowej rozmawiają po angielsku i dobrze radzą sobie na egzaminach.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY
Obecnie współpracujemy z młodymi i utalentowanymi lektorami. Dbamy o najwyższą jakość nauczania poprzez przygotowanie spójnych, ambitnych i nowoczesnych programów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb uczniów i grup.
Wspieramy zawodowo nauczycieli, szkolimy, wymieniamy się doświadczeniami i dążymy do wypracowania najefektywniejszych metod nauczania. Wykorzystujemy metody uwzględniające NLP, Multiple Intelligences (Inteligencje Wielorakie), Whole Brain Teaching oraz elementy amerykańskiego programu Odyssey of the Mind (Odyseja Umysłu). Zawsze promujemy kreatywność.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s